Marzec w przedszkolu Happy Days

  • 08.04.2019, 11:24 (aktualizacja 08.04.2019, 11:28)
  • Promocja Urząd Miasta Świdwin
Marzec w przedszkolu Happy Days
Marzec, a z marcem wiosenne porządki! Przedszkolaki miesiąc ten rozpoczęły generalnym uporządkowaniem swoich pięknych sal. Segregacjom nie było końca, aż w końcu wszystkie zabawki wróciły na swoje miejsce. I spokojnie mogły czekać na kalendarzową wiosnę.

Intensywne rozpoczęcie miesiąca nagrodzone było wieloma przyjemnościami, a wśród nich koncerty, audycje umuzykalniające, oraz teatr. Już na samym początku – 8 marca, święto swe obchodziły wszystkie Panie i dziewczynki. Masa uśmiechów, życzeń, gestów i prezentów, uczyniła ten dzień wspaniałym. Dziękujemy, zatem z całego serca naszym chłopcom za pamięć i wiele serdeczności.

Wraz z połową marca zarówno Pszczółki jak i Smerfy przemieniły się w prawdziwych ogrodników. Szczypiorek, rzodkiewka, ale też piękne, pachnące kwiatki z każdym dniem coraz bardziej cieszą oczy w naszych mini ogródeczkach.

Marzec to także eliminacje do konkursu recytatorskiego „Ptaszki”. Wśród zwycięzców w naszym przedszkolu znaleźli się:

  • Amelia Osadowska – grupa 3 latków
  • Dominik Rakowicz – grupa 4 latków
  • Piotr Oksiński – grupa 5 latków

Druga połowa miesiąca to prawdziwe, kalendarzowe, a co za tym idzie ostateczne zażegnanie zimy. Pochód ulicami naszego miasta z wizerunkiem Marzanny dostarczył naszym przedszkolakom wiele radości, a i mieszkańcy Świdwina widząc naszą wesołą gromadkę mogli poczuć już w powietrzu wesołą wiosenną atmosferę.

Miesiąc rozpoczynający najpiękniejszą porę roku – WIOSNĘ, zakończyliśmy podsumowaniem akcji pt. „Góra Grosza”. Udało nam się zebrać w sumie 129,37 zł. Czyli ponad 11 kg monet. Serdecznie dziękujemy naszym przedszkolakom oraz ich rodzicom, za wspaniały gest.

Promocja Urząd Miasta Świdwin

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe