Laureaci konkursów przedmiotowych na mecie

  • 18.06.2019, 08:19
  • Promocja Połczyn-Zdrój
Laureaci konkursów przedmiotowych na mecie

 

W dniu 12.06.19 r. w VI Liceum Ogólnokształcącym w Koszalinie odbyła się uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019, w której uczestniczyła uczennica naszej szkoły Jadwiga Ciszewska- laureatka konkursu języka polskiego dla gimnazjalistów wraz z Beatą Banderowicz- polonistką ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Połczynie-Zdroju przygotowującą uczennicę do konkursu. 

Uroczystość otworzył Zachodniopomorski Kurator Oświaty pan Bogusław Ogorzałek, który w swoim przemówieniu m.in. podkreślił wartość zdobywanej wiedzy i wyraził nadzieję, że tegoroczni laureaci stanowić będą w przyszłości elitę intelektualną naszego kraju.

Następnie po krótkiej części artystycznej odbyło się uroczyste wręczenie laureatom dyplomów i okolicznościowych medali.

W Szkole Podstawowej nr 2 w Połczynie-Zdroju są także uczniowie, którzy w tegorocznych konkursach przedmiotowych zdobyli tytuł finalisty:

Antoni Żuchowski

Hubert Jacek Jacewicz

Iga Błaszkiewicz

Kalina Ewa Bujnicka

Lidia Małgorzata Pachciarek

Wojciech Bastian Biskup

 

Gratulacje dla wszystkich laureatów i finalistów.

 

Przygotowała Beata Banderowicz

 

 

Promocja Połczyn-Zdrój

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe