Poranek w powiecie świdwińskim

  • 25.07.2019, 13:12
  • Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Świdwinie
Poranek w powiecie świdwińskim

 

Dnia 23 lipca 2019 roku około godziny 750 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Świdwinie otrzymało zgłoszenie o wypadku drogowym na ul. Kołobrzeskiej w Świdwinie Do zdarzenia bezzwłocznie zostały zadysponowane niezbędne siły i środki. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że samochód osobowy dachował i znajduje się w rowie.
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu KPP osobie poszkodowanej oraz odłączenia akumulatora w pojeździe. W wyniku zdarzenia jedna osoba została przetransportowana do szpitala. W działaniach udział wzieli: JRG Świdwin, Policja, ZRM.

Tego samego dnia około godziny 0840 do SKKP w Świdwinie wpłynęło zgłoszenie o kolizji dwóch pojazdów na drodze wojewódzkiej nr 152. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora oraz kierowaniu ruchem. W działaniach udział wzieli: JRG Świdwin, Policja.

Opracowanie: st. sekc. Bartłomiej Kozicki

 Zdjęcia: JRG Świdwin

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Świdwinie

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe