Inauguracja nowej trasy parkrun w Parku Miejskim w Świdwinie

  • 04.09.2019, 16:51 (aktualizacja 04.09.2019, 16:57)
  • Remigiusz Warcholski
Inauguracja nowej trasy parkrun w Parku Miejskim w Świdwinie

 

Zapraszamy na inaugurację nowej trasy parkrun w Parku Miejskim przy u. Drawskiej, już w sobotę 7 września o godzinie 9.00 i pokonanie dystansu 5 kilometrów (3 okrążenia). Poniżej zamieszczamy dokładną mapkę przebiegu trasy parkrun po alejkach parkowych, dodatkowo na drzewach są strzałki kierunkowe i w sobotę będą także na trasie wolontariusze. Informuję że na naszej stronie https://www.parkrun.pl/swidwin/ jest aktualny opis nowej trasy (zakładka trasa).

Przypominam że wszyscy zarejestrowani uczestnicy parkrun (już od 4 roku życia, biegacze i wolontariusze) są objęci ubezpieczeniem. Uwaga to bardzo ważne, aby przed biegiem zarejestrować się w systemie parkrun i wydrukować kod indywidualny, który zabieramy na bieg. Rejestracja jest jednorazowa do niczego nie zobowiązuje i zajmuje kilkadziesiąt sekund, klikamy na ikonkę „rejestracja” https://www.parkrun.pl/rejestracja. Pamiętaj że na parkrun możesz maszerować, truchtać lub biec, nikt nie będzie ostatni bo na końcu jest zawsze osoba zamykająca stawkę. Przypominamy brak kodu to brak wyniku. Jeżeli pokonasz trasę parkrun to już po 2-3 godzinach otrzymasz maila z uzyskanym wynikiem.

Po biegu dla wszystkich uczestników parkrun będzie wiele atrakcji w tym: losowanie nagród niespodzianek, pokazy karate i yogi oraz "śniadanie na trawie". Dodatkowo będzie klasyfikacja drużynowa i nagrody dla najliczniejszych grup. Zachęcam uczniów świdwińskich szkół ich nauczycieli i rodziców do wspólnej zabawy w sobotni poranek. Informacja dla zmotoryzowanych, samochody można parkować tylko na parkingu przy stadionie na ul. Żeromskiego i wyjątkowo na placu po byłej masarni dzięki uprzejmości Pana Janusza Paprockiego – wjazd od ul. Drawskiej naprzeciwko wejścia do parku. Osobisty udział w biegu zapowiedział Pan Burmistrz Piotr Feliński, nasz główny „sponsor” uroczystego oddania parku do dyspozycji mieszkańców, postarajmy się aby na biegu P. Burmistrz nie był sam. Nawet jak nie biegasz, to przyjdź i zobacz jak wygląda park po rewitalizacji i w jak różny sposób można spędzić czas wolny. Zapraszam.

koordynator parkrun Świdwin Wiesław Gasek

 

Remigiusz Warcholski

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe