Bluewater PRO - zdrowa, czysta woda w biurze

  • 02.11.2020, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Bluewater PRO - zdrowa, czysta woda w biurze

W wodzie z kranu mogą znajdować się różne związki i drobnoustroje, które mogą zaszkodzić naszemu zdrowiu. Aby się przed nimi ochronić i zyskać stały dostęp do nieograniczonej ilości czystej, zmineralizowanej wody wystarczy wyposażyć kuchnię w filtr do wody. Takie rozwiązanie sprawdzi się także w biurze. Woda dla firmy powinna być wolna od zanieczyszczeń i dostępna w dużej ilości dla każdego pracownika. Jak wiadomo, odpowiedni poziom nawodnienia organizmu to efektywniejsze wyniki w pracy. Dobrej jakości woda powinna być dodatkowo wzbogacona o minerały takie jak wapń i magnez.

 

Jedną z firm zajmujących się produkcją filtrów do wody jest Bluewater. Marka ta charakteryzuje się dużą wydajnością, niezawodnością i wysoką jakością wykonania swoich produktów.

Bluewater PRO filtr do wody

Bluewater PRO jest profesjonalnym filtrem do wody, który dzięki swoim dużym parametrom sprawdzi się biurze, hotelu czy restauracji. Jego wydajność to aż 4.5 l czystej wody na minutę. Dużym udogodnieniem jest fakt, że nie trzeba montować dodatkowego zbiornika na wodę, jak jest w przypadku większości filtrów do wody. Pomimo to urządzenie nie posiada gigantycznych rozmiarów, dzięki czemu jego umiejscowienie i zamontowanie nie będzie problematyczne. Bluewater PRO został także wyposażony w dodatkowe funkcje, takie jak czujnik jakości wody czy generowanie pary i zimnej mgły. Woda oczyszczana jest za pomocą systemu odwróconej osmozy. Urządzenie jest praktycznie bezobsługowe.

Filtr do wody Bluewater PRO - proces oczyszczania

W filtrze Bluewater Pro do oczyszczania wody został wykorzystany system odwróconej osmozy. Na samym początku woda przepływa przez dwa filtry wstępne, które usuwają z niej większe zanieczyszczenia mechaniczne. Dzięki ich pracy, membrana oraz wnętrze urządzenia są chronione przed ewentualnymi uszkodzeniami. Po wstępnej filtracji woda trafia na membranę, gdzie brudna woda przepływa przez nią od kilku do kilkunastu razy, dając tym samym pewność, że oczyszczona woda będzie krystalicznie czysta. Dzięki takiemu rozwiązaniu skuteczność filtra wynosi 99,99% oraz mniej brudnej wody trafia do kanalizacji.

Korzyści z korzystania z filtra do wody Bluewater PRO

Filtr do wody Bluewater PRO to urządzenie, które powinna mieć każde biuro, restauracja czy hotel. Jakość wody jaką używamy ma wpływ na wiele czynników. Po pierwsze woda wpływa na walory smakowe gotowanych dań oraz napojów. Dzięki filtrowi Bluewater PRO zawsze mamy stały dostęp do świeżej, zmineralizowanej wody, którą możemy czerpać bezpośrednio z kranu. Oczyszczona woda to też brak kamienia i osadów na naczyniach. Niebywałą korzyścią jest także mniejsza produkcja plastiku, a co za tym idzie zmniejszenie zanieczyszczenia naszego środowiska.

Dodatkowe funkcje w filtrze do wody Bluewater PRO

Filtr Bluewater PRO to nie tylko czysta, zdrowa woda! Urządzenie daje nam pewną kontrolę nad jej stanem. Dzięki czujnikowi jakości wody zostaniemy poinformowani, gdy woda z sieci będzie w bardzo złej jakości. Aby uchronić użytkownika przed szkodliwymi substancjami, filtr automatycznie nie będzie pobierał tej wody. Ponadto Bluewater PRO został wyposażony także w funkcję generowania pary i zimnej mgły. Takie możliwości sprawdzą się np. w fabryce sera.

Komfortowe użytkowanie

Korzystanie z filtra do wody Bluewater PRO jest bardzo komfortowe. Urządzenie jest praktycznie bezobsługowe, więc nie musimy mu poświęcać swojego cennego czasu. O pojawiających się problemach informuje nas czujnik ciśnienia oraz jakości wody. Dzięki zintegrowanej pompie ciśnieniowej, filtr może być kompatybilny z innymi urządzeniami. Najwięcej czasu wymaga od nas montaż, lecz z podstawową wiedzą hydrauliczną lub za pomocą specjalisty w tej dziedzinie bez problemu poradzimy sobie z podłączeniem urządzenia.

Podsumowanie - Bluewater PRO filtr do wody

Filtr Bluewater PRO to idealne rozwiązanie dla biur, restauracji czy hoteli. Dzięki dużym parametrom jego wydajność wynosi aż 4.5 l czystej wody na minutę. Natomiast dzięki ulepszonemu systemowi odwróconej osmozy woda pozbawiona jest wszelkich zanieczyszczeń, a z powrotem do kanalizacji trafia mniej wody. Bluewater PRO to stały dostęp do nieograniczonej ilości krystalicznie czystej wody. Model ten posiada także dodatkowe funkcje, które czuwają nad jakością wody.

 

Artykuł powstał we współpracy z GoodAir.pl

 

 

Grupa Tipmedia
Materiał zewnętrzny
Podziel się: