Manekin tors – czy to najlepsze rozwiązanie, gdy w sklepie brakuje miejsca?

  • 07.04.2021, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Manekin tors – czy to najlepsze rozwiązanie, gdy w sklepie brakuje miejsca?
Manekiny to absolutnie niezbędne elementy ekspozycji sklepowych. Często właściciele butików świadomie z nich rezygnują, tłumacząc swoje decyzje brakiem wystarczającej ilości miejsca. Obecnie producenci oferują nam szeroki wachlarz modeli, które sprawdzą się także w Twoim sklepie!

Manekin tors i jego zalety

W przeciwieństwie do wariantu całopostaciowego, manekin tors zajmuje mniej miejsca, a jego cena jest znacznie niższa. Idealnie sprawdza się do prezentacji strojów kąpielowych, biżuterii, nakryć głowy, szalików, chust, torebek bądź koszul. Ten rodzaj manekina akcentuje konkretne elementy garderoby bądź dodatki, skutecznie przyciągając uwagę klientów. Jest to pewien rodzaj inwestycji, który pomaga osiągnąć satysfakcjonujące wyniki sprzedażowe. Nie warto zatem rezygnować z manekinów z powodu małego pomieszczenia. Ubrania wiszące na wieszakach zazwyczaj szybko się gniotą przez częste przymierzanie ich. Estetyczna i przemyślana ekspozycja może okazać się kluczowa oraz sprawić, że klienci wybiorą właśnie Twój sklep.

Manekin tors a praktyczność

Nie wszyscy ludzie potrafią sobie wyobrazić, jak dana część garderoby będzie na nich leżeć. Potrafią spędzić wiele czasu na szukaniu odpowiedniego modelu, przymierzając dziesiątki ubrań. Wreszcie gdy udaje im się znaleźć wymarzony ciuch, to nie zapamiętują nawet nazwy sklepu, w którym go kupili. Niezwykle praktyczną propozycją okazuje się manekin tors, który oddając ludzkie kształty, pomaga w wyborze dopasowanej, upragnionej garderoby. Ponadto rozwiązanie te sprawia, że butik będzie się bardziej wyróżniać na tle innych. Manekin tors podkreśli także nawet najdrobniejszy detal odzieży sprawiając, że stanie się ona unikalna i rozchwytywana. Podczas zakupu manekinów warto zwrócić uwagę na materiał, z którego zostały wykonane. Klikając w następujący link https://sklep.moremannequins.pl/torsy.7 znajdziesz się na stronie, dzięki której dowiesz się więcej na temat manekinów i będziesz mógł wybrać najlepszy dla siebie model. Wielu producentów kładzie nacisk na jakość wykonania i zachowania odpowiednich proporcji, co należy wziąć pod uwagę.


 

Grupa Tipmedia
Materiał Partnera
Podziel się: