Trafny wybór pierwszego fotelika do samochodu

  • 10.09.2018, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Trafny wybór pierwszego fotelika do samochodu
Kompletowanie pierwszej wyprawki to dla przyszłych rodziców nie łatwe zadanie. Najważniejszym elementem wyprawki dla dziecka jest zakup wózka, łóżeczka, akcesoriów do pielęgnacji oraz zakup fotelika do samochodu.

Wybór idealnego fotelika, to jedna z najważniejszych rzeczy, ponieważ małe dziecko potrzebuje komfortu w każdej sytuacji. Rodzice powinni więc przemyśleć, jaki fotelik najbardziej będzie odpowiedni, jeśli chodzi o obsługę i dla wygody ich dziecka.

Wybór fotelika samochodowego, to duże wyzwanie dla zabieganych rodziców, to bardzo ważne, by dziecko było bezpieczne podczas jazdy samochodem. Przewożenie dziecka w foteliku samochodowym to wymóg w kodeksie prawa drogowego. Choć wiele lat temu nie było to konieczne, obecnie każdy rodzic który ma dziecko, musi przewozić dziecko w foteliku samochodowym od urodzenia.

Stylowy, polski fotelik samochodowy Rico Naturo, jest przeznaczony dla najmniejszych dzieci, noworodków od 0-13 kg wagi. Jest to fotelik, który za pomocą odpowiednich adapterów można połączyć wraz ze stelażem wózka. Fotelik samochodowy Rico można idealnie dopasować do wózka za pomocą dołączonych do zestawu adapterów. Fotelik pasuje do wózka pod względem tapicerki, kroju oraz koloru, by razem z wózkiem stworzyć jednolitą całość.

Fotelik Rico jest jednym z niewielu fotelików, które można montować również przodem do kierunku jazdy. Rączka fotelika podlega regulacji w pionie i poziomie, co znacznie ułatwia rodzicom korzystanie z fotelika. Fotelik Rico jest niezwykle stabilny w samochodzie, dzięki bazie ISOFIX, która ułatwia i przyspiesza montaż fotelika Rico w samochodzie. Dzięki tej bazie nie trzeba martwić się, czy fotelik jest poprawnie zamontowany. Jak każdy pierwszy fotelik dla noworodka, nosidełko wyposażone jest we wkładkę dla noworodka, którą można później wyjąć, gdy dziecko jest już starsze i chętnie podnosi główkę. Do zestawu fotelika Rico dołączany jest pokrowiec na nóżki oraz moskitiera na lato, chroniąca dziecko przed owadami.

Grupa Tipmedia
Podziel się: