Idealne miejsce na wakacje z psem

  • 22.02.2019, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Idealne miejsce na wakacje z psem
Obecnie zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, coraz powszechniejsze staje się podróżowane wraz ze swoim psem. Więcej i więcej osób stara się uniknąć rozłąki ze swoim pupilem, dlatego wyszukuje miejsc, które oferują odpowiednie zakwaterowanie np. nocleg w górach z psem. Dzięki temu, każdego roku słyszmy o zmniejszającej się liczbie bezpańsko porzuconych zwierząt w lasach, czy w schroniskach. Psy odgrywają w naszej kulturze szczególną rolę. Według oszacowań w Polsce żyje nieco ponad 8 milionów czworonogów. Stanowią one integralną część wielu rodzin i traktowane są na równi z domownikami.

Jeszcze kilka lat temu, planując wyjazd na urlop wielu z nas szukało osoby, która będzie mogła zaopiekować się naszym zwierzakiem. Dziś jednak nawet  hotel w górach z psem nie jest niczym zaskakującym. Wakacje z psem przynoszą liczne  korzyści dla każdej ze stron. Takie rozwiązanie pozwala nam na uniknięcie tymczasowego rozstania ze zwierzakiem, dodatkowego obciążania rodziny lub przyjaciół, oraz otwiera przed nami całą rzeszę atrakcji. Wybierając się na wyjazd z naszym pupilem, warto kierować się do miejsc, które nie są bardzo oblegane przez turystów. Pozwoli mu to na odczuwanie większej swobody i pozwoli na uniknięcie ewentualnych problemów.

Gdzie wyjechać na wakacje z naszym pupilem? 

Miejscem, które idealnie wkomponuje się w upodobania każdego podróżującego z psem są Beskidy. Ta znajdująca się w województwie Małopolskim malownicza kraina bogata jest w atrakcje turystyczne i dostarczy niezapomnianych wrażeń. To właśnie w tej okolicy znajduje się jeden z najmłodszych w Polsce, Gorczański Park Narodowy. Rozciągające się wokół niego Góry Gorce to doskonałe miejsce do pieszych wędrówek, obfitujące w zapierające dech w piersiach widoki. Jednak niezależnie w jakie miejsce byśmy się nie wybrali to zawsze bardzo ważną rolę w osiągnięciu pełnej przyjemności z wyjazdu odgrywa nocleg.

Dodatkowo, jeżeli planujesz urlop z psem, to idealnym miejscem będzie hotel Górski Raj mieszczący się we wsi Poręba Wielka.  Miejsce to będzie doskonałym wyborem dla wszystkich podróżujących, którzy marzą o odpoczynku od zgiełku wielkich miast, wyciszenia się na łonie natury oraz naładowania swoich baterii. Okolica Koninki dzięki różnorodności swojego krajobrazu bogata jest w trasy rowerowe, konne oraz te przeznaczone do pieszych wędrówek. 

Hotel przyjazny czworonogom

Hotel Górski Raj to doskonała opcja dla osób planujących wyjazd na wakacje w górach z psem. Hotel ten został przygotowany w dbałości o najdrobniejsze szczegóły, a oferowana przez niego infrastruktura sprawi, że nawet najbardziej wymagający turyści docenią jego luksus. Patrząc na takie atrakcje jak siłownia, gabinet masażu, czy basen, łatwo przekonać się, że hotel w górach z psem może być utrzymany w najwyższym możliwym standardzie. Za ewentualne noclegi z psem goście muszą dokonać dodatkowej opłaty wynoszącej 40 złotych. Nie jest to jednak duża kwota jeżeli mamy przed sobą perspektywę spędzenia urlopu w ciepłej domowej atmosferze wraz z naszym pupilem.

Pokoje hotelowe posiadają pełne wyposażenie również dla małych dzieci. Z myślą o nich przygotowany został także specjalny kącik zabaw pełen zabawek oraz wypożyczalnia sprzętu sportowego.  Okolica hotelu sprosta również oczekiwaniom turystów, którzy chcą spędzić aktywnie czas np. korzystając ze stoków narciarskich, jak również tych, których głównym celem jest odpoczynek. Mogą zdecydować się oni na skorzystanie z kompleksowej oferty oferowanej przez gabinet masaże Rajska Chwila.

 

 

Hotel Górski Raj

Poręba Wielka 765 / Koninki

34-735 Niedźwiedź

Tel. 183318011

 

Grupa Tipmedia
Podziel się: