6 krojów biustonosza - który najlepiej wybrać?

  • 12.07.2019, 13:00
6 krojów biustonosza - który najlepiej wybrać?

Jak wybrać odpowiedni biustonosz? Na co zwrócić swoją uwagę? Nawet jeśli do tej pory kwestie te wydawały się dla Ciebie bardzo problematyczne nie oznacza to, że konieczne jest użytkowanie niewłaściwie dobranych biustonoszy. W trakcie dokonywania ostatecznego wyboru należy zwrócić szczególną uwagę na konstrukcje i właściwe dopasowanie się do kształtu piersi. Drugą kwestią jest zdefiniowanie efektu, jaki zamierzasz uzyskać. Ten aspekt również powinien wpłynąć na Twoją ostateczną decyzję.

Dla dużego biustu

Rozwiązaniem dla kobiet, które mogą pochwalić się nieco większym biustem jest pełna miseczka. Dzięki niej, możliwe pozostaje jego odpowiednie podtrzymanie nawet w trakcie długiego i intensywnego dnia. Należy pamiętać jednak, że tego rodzaju rozwiązanie nie nadaje się do wydekoltowanych ubrań. Pełna miseczka to alternatywa dedykowana dla tych z przedstawicielek płci pięknej, których piersi straciły swoją elastyczność.

Głębokie dekolty

Jeśli jesteś posiadaczką głębokich dekoltów, zwróć swoją uwagę na biustonosze typu plunge. Do jego charakterystycznych elementów należy zaliczyć przede wszystkich ukośne miseczki. Dzięki jego użytkowaniu możesz liczyć na właściwe wyprofilowanie go względem Twoich piersi i ich odpowiednie wyeksponowanie. Za sprawą staników z rodzaju plunge możesz liczyć na uzyskanie odpowiedniej linii dekoltu.

Braletki

Braletki to rozwiązania z miękkiego materiału. Nie posiadają fiszbin i innych konstrukcji, które mogłyby służyć do podtrzymania. Zazwyczaj są wykonane na wzór trójkąta z różnorodnych materiałów. Nie są odpowiednim rozwiązaniem w przypadku gdy nasz biust jest luźny i braletki mogą nie zapewnić odpowiedniego podtrzymania.

Pod T-shirt

Rozwiązanie w postaci T-shirt brat to jak sama nazwa wskazuje doskonałe rozwiązanie pod koszulki. Alternatywa w tej postaci charakteryzuje się dobrą termoizolacją i zagwarantowaniem odpowiedniego kształtu piersi. Dzięki usztywnionym miseczkom, nawet w przypadku aktywnego dnia nie musisz obawiać się o bezpieczne utrzymanie Twojego biustu w ryzach. Taki biustonosz bardzo dobrzę komponuje się z ubraniem sportowym np spodnie sportowe.


 

Uniwersalne rozwiązanie

Biustonosz uniwersalny do każdego rodzaju piersi to tak zwany balconnet. Rozwiązanie w formie staników z rodzaju balkonowych charakteryzuje się zakryciem piersi w ¾ wielkości. Gwarantują one odpowiednią siłę podtrzymania i stabilną, komfortową konstrukcję.

Dodatkowym atutem pozostaje nadawanie im naturalnego kształtu.

 

Podtrzymanie bez ramiączek

W przypadku zdecydowania się na rozwiązanie w formie biustonosza bez fiszbin możemy liczyć na odpowiednie podtrzymanie nawet bez ramiączek. Za sprawą dodatkowego paska, przesuwanie się biustu jest niemożliwe. Dodatkowym atutem pozostaje zapewnienie jego stabilności i wysokiego poziomu komfortu.

 

 

Artykuł powstał we współpracy z marką http://etam.pl

 

 

--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: