Słodki stół realizowany przez Cukiernie Mielnik

  • 29.10.2019, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Słodki stół realizowany przez Cukiernie Mielnik
Piekarnia - Cukiernia Mielnik to miejsce tworzone z pasją do tworzenia pysznych i zdrowych wypieków oraz gotowania. Historia marki Mielnik zapoczątkowana została w 1946 roku, kiedy to ojciec rodu, w tamtym okresie 16-letni Aleksander zaczął pracować jako piekarz. Doświadczenie i wiedza w tym fachu spowodowała spełnienie marzeń, czyli otwarcie własnej piekarni. Lata osiemdziesiąte poprzedniego wieku były czasem ekspansji marki do innych miast, co zostało zrealizowane przez jego synów, a następnie wnuków. Obecna sytuacja jest wynikiem rozwoju (podziału ról) i ekspansji. Główny zakład produkcyjny mieści się w Niedrzwicy Dużej.

Stawianie na rozwój i najwyższą jakość

Wielkim atutem miejsca jest stawianie na sprawdzone receptury i przepisy. To wszystko z myślą o dostarczaniu zawsze najwyższej jakości wyrobów. Początek nowego wieku przyniósł otwarcie Cukierni prowadzonej przez Joannę Mielnik. Firma z powodzeniem wdrożyła system HACCP i rozwija własną sieć sklepów firmowych. Dzięki takiemu stanu rzeczy coraz więcej odbiorców może posmakować naszych wypieków. Nasza oferta poszerzona jest także przez dostarczanie zawsze świeżych kanapek i sałatek. Ofertę uzupełnia tzw. słodki stół, który tworzony jest na wszystkie imprezy okolicznościowe i inne wydarzenia.

Wszyscy organizujący imprezy okolicznościowe dość często chcą dopełnić taką uroczystość przez różnego rodzaju atrakcje. Słodki stół jest jedną z takich usług i dlatego warto zorganizować go w oparciu o najwyższe standardy. Cukiernia Mielnik specjalizuje się w dostarczaniu ciast, ciasteczek i innych specjałów niczym z królewskiego stołu. Takie słodkości nie dość, że są wyśmienite i cieszą podniebienia gości w każdym wieku, to także wspaniale wyglądają na stołach. Dbanie o ich walory smakowe i to jak są eksponowane jest gwarantowane przez firmę.

Tort weselny i mnóstwo dodatków

Jakość wyrobów cukierniczych gwarantowana dzięki wieloletniemu doświadczeniu wirtuozów dobrego smaku jest zawsze dostosowana do potrzeb klientów i charakteru imprezy. Mielnik z przyjemnością proponuje swoje rozwiązania oraz z chęcią dostosuje się do wszystkich innych szczegółów związanych z organizacją słodkiego stołu. Na firmowej stronie można zobaczyć przykłady zdjęć zrealizowanych przez firmę. Można je zobaczyć w tym miejscu: http://www.mielnik.lublin.pl/slodki-stol

Prezentowane specjały zawsze są dostosowane do stylu wydarzenia, dlatego nigdy nie zabraknie wśród nich dekoracji kwiatowych, świecących neonów czy innych elementów podkreślających piękno takiego stołu. Dzięki dbaniu o renomę naszej marki wiemy jak dostosować słodki stół do tego, by podkreślić atmosferę radości i dodać bardzo pozytywny akcent do całości święta!

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: