Jak dobrać meble tapicerowane do swojego salonu?

  • 21.02.2020, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Jak dobrać meble tapicerowane do swojego salonu?
Salon, urządzony w modnym stylu zobowiązuje do nieustannej dbałości o szczegóły, które dostosowujemy do zmieniających się trendów wnętrzarskich. Zauważmy, że z każdym rokiem nadchodzi najmodniejszy kolor, obecny we wszystkich, dostępnych kolekcjach artykułów wyposażenia wnętrz oraz mebli tapicerowanych. Poza kolorem, istotne znaczenie mają kształty, które wraz ze zmieniającymi się tendencjami ulegają drobnym zmianom. Salon, w którym będziemy mogli zrelaksować się i swobodnie wypocząć powinien jednak stanowić indywidualnie skomponowana przestrzeń, w której dominują ulubione barwy właścicieli oraz wygodne, funkcjonalne meble. Jeżeli są modne, to dodatkowy atut.

Meble tapicerowane - czy można połączyć modę z funkcjonalnością?

Wybierając meble wypoczynkowe, dostosujmy je do ilości przestrzeni, jaką zajmą w pomieszczeniu, jego stylu oraz funkcji, jaką będą spełniały. Sofy pikowane, dostępne w wielu wersjach kolorystycznych https://meble-lusso24.pl/meble-pokojowe/do-salonu/meble-tapicerowane sprawdzą się w salonie, urządzonym w myśl tendencji glamour. Narożniki i sofy o prostych, minimalistycznych kształtach dobrze będą wyglądały w salonie o nowoczesnym wystroju, urządzonym minimalistycznie. Przy wyborze tkaniny kierujmy się nie tylko modą, ale i funkcjonalnością. Welur tapicerski jest niezwykle gustowny, a w jasnym, kremowym lub musztardowym odcieniu potrafi dominować w salonie, nadając mu wyjątkowości. Nie sprawdzi się jednak w domach, w których mieszkają małe dzieci oraz zwierzęta. Podobnie z odcieniem mięty, turkusu, beżu i wrzosu.

 

Jakość przede wszystkim

Meble tapicerowane, dostępne w wielu wersjach tkaniny obiciowej są meblami, produkowanymi po dokonaniu zamówienia, dlatego warto zaplanować tę czynność z odpowiednim wyprzedzeniem. Meble tapicerowane do salonu powinny być pokryte tkaniną najwyższej jakości, odporną na uszkodzenia, plamoodporną oraz przyjemną w użytkowaniu. Najwyższa jakość mebli pozwoli na użytkowanie przez wiele lat. Z tego względu warto zdecydować się na kolorystykę ponadczasową.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: