Hurtownia elektryczna - od złączek do sprzętu monitorującego

  • 29.05.2020, 16:00
  • Grupa Tipmedia
Hurtownia elektryczna - od złączek do sprzętu monitorującego
Pierwsze skojarzenia przychodzące na myśl w przypadku hurtowni elektrycznej to zwykle długie alejki pełne kabli i przewodów, gniazdek, śrubokrętów i złączek oraz puszek z bezpiecznikami. I faktycznie większość hurtowni wygląda właśnie w ten sposób z tą drobną różnicą, że ich asortyment jest o wiele bardziej rozbudowany. Nowoczesna hurtownia elektryczna to już nie tylko kable i złączki, ale cała masa bardziej zaawansowanego sprzętu, narzędzi i akcesoriów, które do niedawna dostępne były tylko w sklepach specjalistycznych.

Wykończenia domów

Głównym segmentem sprzedażowym w hurtowniach takich jak https://www.elektrospark.pl/ pozostają produkty służące do prac przy instalacjach elektrycznych podczas budowy domu albo remontu mieszkania. Będą to więc przewody, puszki, skrzynki z bezpiecznikami, same bezpieczniki, gniazdka, zabezpieczenia gniazdek, ale również elementy samego wyposażenia wnętrz jak lampy, żyrandole i kinkiety oraz różnego typu żarówki tradycyjne lub oświetlenie LED.


 

Specjalistyczna aparatura

Oprócz tego w hurtowniach elektrycznych nie może zabraknąć sprzętu typowego dla fachowców, w tym urządzeń i aparatury pomiarowej, napięciowej i modułowej. Tutaj zaopatrzyć można się w napędy do bram, furtek, drzwi garażowych oraz suwnic okiennych, małe akumulatorki do sprzętu budowlanego czy sterowniki przemysłowe i sterowalne. Wybór jest olbrzymi, ponieważ zadanie hurtowni elektrycznej jest kompleksowa obsługa klienta każdego typu, zarówno fachowca z branży, jak i laika szukającego zwykłego gniazda przeciwnapięciowego.


 

Teleinformatyka i łączność

Swoistą nowością w hurtowniach elektrycznych są akcesoria kojarzone dotąd ze zwykłymi sklepami z elektroniką jak anteny, nadajniki czy urządzenia biurowe typu drukarka, skaner albo niszczarka. Kupowanie takich rzeczy w hurtowni ma swój duży plus, ponieważ od razu można dokupić niezbędny osprzęt dodatkowy bez konieczności zamawiania go w innych specjalistycznych sklepach. Oczywiście każdy zakup objęty jest gwarancją producenta, dzięki czemu nie ma obaw o odmówienie naprawy lub wymiany wadliwego urządzenia.

 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: